Relacja z Drzwi Otwartych i FNTiS na EkSocu UŁ

To był dla nas fantastyczny dzień! 19 kwietnia 2023, z okazji Drzwi Otwartych i Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi nasz wydział odwiedziły tłumy.

Bilans tego wydarzenia to ponad 450 uczestniczek i uczestników – przede wszystkim uczennic i uczniów szkół ponadpodstawowych z Łodzi i całego województwa łódzkiego, dzieci ze szkoły podstawowej, a także inni goście.

Wzięli oni udział w 20 różnych wykładach i warsztatach. Z kolei na stoiskach wykładowcy i studenci w swobodnych rozmowach zapoznawali młodzież, która stoi przed wyborem ścieżki edukacyjnej, z ofertą naszych kierunków studiów. Dużym powodzeniem cieszyły się także spacery po wydziałowym kampusie. Było też dużo zabawy przy licznych quizach z nagrodami i innych atrakcjach.

Dziękujemy wszystkim za przyjęcie naszego zaproszenia! Mamy nadzieję, że było to dla Was pożyteczne, ciekawe i przyjemne doświadczenie.

My otrzymaliśmy od Was mnóstwo pozytywnej energii do organizowania kolejnych edycji Drzwi Otwartych i Festiwalu Nauki, a także innych wydarzeń, na które będziemy Was zapraszać.

Wielkie podziękowania za współpracę kierujemy do wszystkich zaangażowanych w organizację tego wydarzenia: wykładowców i wykładowczyń, studentów i studentek, pracowników i pracowniczek administracji wydziałowej.

Organizatorem Drzwi Otwartych i Festiwalu Nauki była Sekcja ds. Oferty Dydaktycznej i Jakości Kształcenia, Centrum Kształcenia Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego.

Drzwi Otwarte - EkSoc UŁ 19.04.2023 - Student z megafonem zaprasza tłum do udziału w spacerze po Wydziale

Drzwi Otwarte - EkSoc UŁ 19.04.2023 - uczniowie biorą udział w Quizie Wydziałowym

Drzwi Otwarte - EkSoc UŁ 19.04.2023 - stoisko kierunkowe kierunku Biznes i finanse cyfrowe

Drzwi Otwarte - EkSoc UŁ 19.04.2023 - liczni uczniowie odwiedzają stoiska kierunkowe