Szansa na bezpłatne miejsce w domu studenckim UŁ

Do 27 października br. trwa nabór do programu stypendialnego, w ramach którego studenci pierwszego roku mogą uzyskać bezpłatne miejsce w domu studenckim UŁ w roku akademickim 2023/2024.

W ramach programu Urzędu Miasta Łodzi „Młodzi w Łodzi” Uniwersytet Łódzki finansuje 5 miejsc w domach studenckich UŁ. Aplikacja w programie trwa do 27 października br. do godz. 23.59. O bezpłatne miejsce w akademiku mogą ubiegać się studenci pierwszego roku, którzy osiągnęli odpowiednio wysoką liczbę punktów w trakcie postępowania kwalifikacyjnego na Uniwersytet Łódzki.

Formularz wniosku należy wysłać wyłącznie elektronicznie. Do formularza trzeba dołączyć kopie lub skany dokumentów potwierdzających aktywności uwzględnione we wniosku (zaświadczenia, certyfikaty, listy referencyjne itp.) oraz potwierdzoną we właściwym dziekanacie informację o liczbie punktów uzyskanych w trakcie postępowania kwalifikacyjnego na Uniwersytet Łódzki.

Wszystkie dokumenty należy zebrać w folderze udostępnionym na dysku Google, a link do folderu wkleić w odpowiedniej rubryce formularza aplikacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Programu Stypendialnego „Młodzi w Łodzi”.