Zacznij nowy rok akademicki na sportowo!

Zapraszamy wszystkich studentów UŁ w najbliższą niedzielę (29.09) na sportowe powitanie roku akademickiego na AZS Uniwersytet Łódzki. Zaczynamy o godzinie 14:00 na obiektach przy ulicy Styrskiej 20/24 (Lumumbowo). Na wydarzenie nie musicie się zapisywać, po prostu przyjdźcie 🙂 Przewidziane są gadżety UŁ dla najlepszych drużyn!

Program:

Hala sportów zespołowych⛹️‍♀️⛹️‍♂️

14.00 Powitanie i sprawy organizacyjne, zapisy na poszczególne konkurencje.

14.30-15.30 Turniej mini piłki siatkowej (krótkie mecze drużyn trzy lub sześcioosobowych).

15.30-16.30 Turniej piłki koszykowej (piłka koszykowa lub street basket).

16.30-18.00 Turniej mini piłki nożnej (krótkie mecze piłki halowej).

Oprócz powyższych konkurencji, będziecie mogli wziąć udział w konkurencjach indywidualnych, np.: rzuty za trzy punkty, slalom zakończony rzutem do kosza, turniej rzutów karnych itp.

Siłownia🏋️‍♀️🏋️‍♂️

14.15-16.00 Ergometr wioślarski - indywidualna rywalizacja na dystansie 500m.

16.00-18.00 Turniej wyciskania leżąc. Zawodnicy starają się wycisnąć maksymalną ilość razy sztangę ważącą połowę ich ciężaru ciała z pozycji leżącej.

Ważne: upewnijcie się, że weźmiecie ze sobą sportowe buty na zmianę oraz strój sportowy.

Pozdrawiamy sportowo!