European Accountancy Week. Studenci WZ UŁ szkolili się z rachunkowości

W dniach 5-11 marca 2023 r. jedenastu studentów Wydziału Zarządzania UŁ pod opieką dr. hab. Haliny Waniak-Michalak, prof. UŁ, uczestniczyło w European Accountancy Week w Belgii.

European Accountancy Week jest organizowane przez organizację ETAP Network (European Taxation and Accounting in Practice), skupiającą 17 instytucji z 14 krajów  - w tym Wydział Zarządzania UŁ jako jedyną instytucję z Polski. W wydarzeniu obejmującym wykłady, warsztaty z rachunkowości, a także aktywności kulturalne, studenci z 14 krajów mieli okazję razem się uczyć, bawić, nawiązywać przyjaźnie, a profesorowie umacniać współpracę międzyuczelnianą. Studenci uczestniczyli w European Accountancy Week w ramach Erasmus Blended Intensive Programme.

Studenci uczestniczący w European Accountancy Week

W European Accountancy Week w Belgii uczestniczyło jedenastu studentów Wydziału Zarządzania UŁ pod opieką dr. hab. Haliny Waniak-Michalak, prof. UŁ.

Redakcja: Wydział Zarządzania UŁ