Genius Universitatis 2023 – zgłoszenia do konkursu

Startuje XI edycja konkursu marketingowego dla uczelni – Genius Universitatis 2023, który ma pokazać najlepsze reklamowe działania. Konkurs ma charakter otwarty, jest adresowany do polskich szkół wyższych (również wydziałów i instytutów), udział w nim jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 lutego.

grafika dotycząca konkursu z motywem z Gwiezdnych Wojen

Uczelnie mogą zgłaszać do konkursu prace w jednej, lub kilku kategoriach: reklama prasowa, event wspierający rekrutację, gadżet promocyjny, kampania w mediach społecznościowych, video online, content marketing, serwis rekrutacyjny i Genius Ad (kategoria dla prac, które „nie mieszczą się” w pozostałych 7).

Zgłoszenia

Prace konkursowe oceniać będzie kapituła ekspertów pod kierownictwem Przewodniczącego prof. dr hab. Artura Krajewskiego. W składzie:

Ogłoszenie wyników nastąpi 10 marca 2023 r. podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego w EXPO w Warszawie.

Więcej na stronie konkursu.

Materiał: Perspektywy