Inauguracja programu "Zdolny uczeń - świetny student" na Wydziale Prawa i Administracji

W dniu 9 listopada 2022 r. uczniowie szkół średnich uroczyście rozpoczęli realizację swoich projektów w ramach programu "Zdolny uczeń - świetny student".

Tego dnia uczniowie Publicznego Liceum Ogólnokształcącego UŁ im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, XXVI Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Łodzi, XXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Łodzi, VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Łodzi oraz XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Łodzi realizujący program na WPiA oraz ich nauczyciele spotkali się ze mentorami UŁ, m.in.: dr Magdaleną Niewiadomską-Krawczyk, dr. Piotrem Misztalem, dr. Tomaszem Lachowskim, dr. Olgierdem Góreckim, dr Anną Marcinik-Sikorą, dr. Przemysławem Kubiakiem czy dr Agnieszką Jaworowicz - Rudolf, reprezentującą Wydział - Filia UŁ w Tomaszowie Mazowieckim.

Spotkanie poprowadziła dr Joanna Mikołajczyk, która od roku akademickiego 2022/2023 pełni funkcję wydziałowego koordynatora programu.