Łódź Akademicka na Salonach Maturzystów 2023 w Łodzi

Stoisko Łodzi Akademickiej podbiło serca maturzystów obecnych dotychczas na Salonach Maturzystów Perspektywy 2023 w Lublinie, Wrocławiu i Warszawie. Nadszedł czas na Łódź – zapraszamy do odwiedzenia wspólnego stoiska Miasta Łodzi oraz trzech wiodących łódzkich uczelni publicznych: Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Politechniki Łódzkiej na Salonie Maturzystów w Łodzi, który odbędzie się w dniach 21-22 września 2023 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (ul. J. Matejki 22/26).

Salon Maturzystów w Łodzi będzie trwał dwa dni (21-22 września), w godzinach 8.30-15.30. Na poziomach -1 oraz 0 znajdą się stoiska wystawców: uczelni z Łodzi i z innych miast. Uroczyste otwarcie nastąpi o godz. 10.00 w Auli A Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (ul. J. Matejki 22/26).

Program

Łódzkie stoisko nawiązuje w swej formie do kojarzonego z miastem przystanku w centrum zwanym „Stajnią Jednorożców”. Przedstawiciele uczelni i Miasta zachęcają do studiowania w Łodzi, przybliżając uczestnikom targów bogatą ofertę edukacyjną, kulturalną, turystyczną i gospodarczą Miasta.

Po raz pierwszy kompleksowa oferta Łodzi Akademickiej została na nim przedstawiona podczas rozpoczynającej targi edycji w Lublinie, której gospodarzem był Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II. Następnie stoisko pojechało do Wrocławia (12-13 września, Politechnika Wrocławska), Warszawy (14-15 września, Politechnika Warszawska), wraca do Łodzi (21-22 września Uniwersytet Łódzki, Wydział Zarządzania) i na zakończenie zostanie rozstawione w Poznaniu (26-27 września, Politechnika Poznańska).

Materiał i zdjęcia: Centrum Komunikacji i PR UŁ