Pracownicze Plany Kapitałowe na UŁ – szkolenia online

Uniwersytet Łódzki ma już oficjalnego operatora Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Jest nim Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. (Pekao TFI S.A.). PPK to dodatkowa forma oszczędzania na emeryturę. Żeby dowiedzieć się wszystkiego o PPK, można wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu online przygotowanym przez Pekao TFI S.A. Poniżej szczegóły.

Każdy, kto chciałby wziąć udział w szkoleniu przygotowanym przez ekspertów z Pekao TFI S.A., powinien kliknąć i wypełnić FORMULARZ.

Po jego wypełnieniu otrzyma, w dniu poprzedzającym wybrany termin szkolenia, na wskazany przez siebie adres e-mail, link do szkolenia wraz z krótką informacją techniczną. Pierwsze spotkania z ekspertami zaplanowane są na początek lutego.

Pekao TFI S.A. przygotowało dla Państwa 8 terminów szkoleń. Na każde z nich liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku braku miejsc na dane szkolenie, uprzejmie prosimy o wybór innego, dogodnego dla Państwa terminu.

Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące PPK na Uniwersytecie Łódzkim mogą Państwo znaleźć w zakładce na naszej stronie www.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/https://www.facebook.com/groups/dobranauka/