Rekrutacja do zadania 1 – „Mediacja społeczna”

Głównym celem modułu kształcenia jest:

• nabycie wiedzy na temat mediacji jako profesjonalnego działania ukierunkowanego na pomoc
  • w rozwiązywaniu sytuacji trudnych w placówkach oświatowych
  • kształtowanie umiejętności niezbędnych w działaniach mediacyjnych
    • z zakresu komunikacji interpersonalnej
    • umiejętności organizacyjnych (diagnoza konfliktów i projektowanie działań mediacyjnych, inicjowanie działań profilaktycznych)

Czas trwania modułu kształcenia: luty 2020r. – marzec 2021r. (łącznie 112 godzin dydaktycznych w tym 28 godzin praktyk w placówce oświatowej)

Zajęcia prowadzą polscy i zagraniczni eksperci w zakresie mediacji rówieśniczej, rodzinnej i międzykulturowej oraz pracownicy Katedry Pedagogiki Społecznej WNoW UŁ.

Moduł kształcenia: mediacja społeczna jest realizowany w ramach programu „Doskonałość naukowa kluczem do doskonałości kształcenia” a uczestnictwo w nim jest nieodpłatne.

Wypełniony i podpisany formularz rekrutacyjny (skan) prosimy przesłać na adres mailowy mediacja.spoleczna@uni.lodz.pl lub złożyć w biurze projektu (WNoW, ul. Pomorska 46/48, pokój 216 budynek B). Formularze rekrutacyjne można pobrać ze strony internetowej www.zintegrowany.uni.lodz.pl

lub www.wnow.uni.lodz.pl

Rekrutacja trwa do 7 lutego 2020r.

Zakwalifikowanie do udziału w module kształcenia: mediacja społeczna odbywa się z uwzględnieniem kolejności zgłoszeń kandydatów.

Limit miejsc: 30

Informacje o wynikach postępowania rekrutacyjnego będą przekazane za pośrednictwem poczty elektronicznej do Uczestniczki/Uczestnika.

formularz_rekrutacyjny_zad.1

REGULAMIN MODUŁ KSZTAŁCENIA – MEDIACJA SPOŁECZNA – 2