Uczeń BISUL na praktykach w dużej firmie międzynarodowej

Mohit, uczeń programu IB Diploma w British International School of the University of Łódź, miał możliwość odbycia praktyk w biurze Adecco, w ramach programu "Uczniowie bliżej firm”, kierowanego do uczniów unikalnego przedmiotu Zarządzania Biznesem, oferowanego przez BISUL.

Fot. BISUL

Adecco to firma oferująca rozwiązania w obszarze HR, w tym pracowników tymczasowych i stałych, usługi outsourcingu oraz zarządzane usługi we wszystkich sektorach. Mohit miał okazję odbycia praktyk w dziale administracyjnym i rekrutacyjnym, co pozwoliło mu poznać mechanizmy działania firmy.

Program "Uczniowie bliżej firm" daje uczniom szansę zdobycia praktycznego doświadczenia w różnych branżach i poznania sposobów funkcjonowania największych przedsiębiorstw. Jest to cenna okazja, która może pomóc w podjęciu decyzji dotyczących przyszłej kariery.

Źródło: BISUL, Paula Roy Chawdury