Zaproszenie na Drzwi Otwarte Szkół Doktorskich UŁ

Jesteś studentem ostatniego roku studiów magisterskich i myślisz o zrobieniu doktoratu? A może jeszcze się wahasz? Słowo "rekrutacja" przyprawia Cię o dreszcze, a myśl o rozmowie kwalifikacyjnej spędza sen z powiek? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś/aś "TAK", to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Podczas Drzwi Otwartych Szkół Doktorskich poznasz szczegóły dotyczące rekrutacji oraz możliwości rozwoju Twojego potencjału naukowego. Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca 2022 r. w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego, przy ul. Kopcińskiego 16/18, Łódź.

Obowiązkowy formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://forms.office.com/r/C2rq5qACz6

Podczas Drzwi Otwartych Szkół Doktorskich Uniwersytetu Łódzkiego:

• poznasz ofertę kształcenia,
  • zaznajomisz się z zasadami rekrutacji na rok akademicki 2022/2023,
  • uzyskasz niezbędne informacje dotyczące spraw socjalno-bytowych,
  • dowiesz się, gdzie szukać dodatkowych źródeł finansowania twoich projektów badawczych,
  • spotkasz się z członkami Komisji Rekrutacyjnej i przedstawicielami doktorantów, którzy udzielą szczegółowych odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z procesem rekrutacji i kształceniem w Szkole Doktorskiej!

Nie pozwól, by coś pozostało niejasne. Dołącz do wydarzenia, zadaj pytania, rozwiej wątpliwości i podejmij w pełni świadomą decyzję. Sprawdź, czy kariera naukowa to Twój klucz do sukcesu.

Więcej informacji na stronie wydarzenia "V Dzień Doktoranta Uniwersytetu Łódzkiego" na FB.