JLU Virtual International Programme (VIP) - Winter Semester 2022/23

Virtual International Programme VIP to oferta JLU Giessen (Niemcy) kierowana do studentów uczelni partnerskich, w tym UŁ, zainteresowanych wymianą doświadczeń online.

Udział w Virtual International Programme na Justus Liebig University Giessen jest bezpłatny dla studentów uczelni partnerskich. Studenci mają możliwość wyboru jednego lub kilku seminariów oraz wykładów z różnorodnego katalogu kursów oferowanych online: https://www.jlu-digitalcampus.de/vip

Oferta obejmuje ponad 40 przedmiotów z 10 wydziałów JLU na poziomie licencjackim i magisterskim, prowadzonych w różnych językach. Po ukończeniu wirtualnego semestru wymiany studenci otrzymają Transcript of Records z JLU.

Aby mieć uznane punkty ECTS za wybrany przedmiot lub przedmioty, należy wcześniej skontaktować się z koordynatorem Erasmus+/ ECTS na Twoim kierunku, który ustali przystawalność efektów uczenia się wybranego przedmiotu.

Termin zgłoszeń do udziału w programie VIP: 15 sierpnia 2022 r.

Kursy rozpoczynają się w połowie października 2022 roku. Szczegóły oraz informacje odnośnie oferty kursów i procesu aplikacji dostępne są w załączeniu oraz poprzez kontakt z: VIP@admin.uni-giessen.de