Kwartalnik Prawa Podatkowego – nr 1/2023

Ukazał się najnowszy numer Kwartalnika Prawa Podatkowego wydawanego przy Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych Wydziału Prawa i Administracji UŁ.

Książka z zieloną okładką i żółtym tytułem.

Tym razem autorzy zajmują się prawem podatkowym w Polsce, Niemczech oraz walczą z chaosem interpretacyjnym.

Wspominają również XXV Ogólnopolską Konferencję Naukową dla Studentów pt. „Współczesne problemy orzecznictwa sądowego w sprawach podatkowych”.

Cały numer został opublikowany online w wolnym dostępie.

Zdjęcie: Maciej Andrzejewski, Centrum Komunikacji i PR

Materiał: Wydział Prawa i Administracji

Misją Uniwersytetu Łódzkiego jest rzetelne prowadzenie badań naukowych oraz aktywne głoszenie prawdy z nich płynącej, tak by mądrze kształcić kolejne pokolenia, być użytecznym dla społeczeństwa oraz odważnie odpowiadać na wyzwania współczesnego świata. Doskonałość naukowa jest dla nas zawsze najlepszym kompasem. Nasze wartości to: odwaga, ciekawość, zaangażowanie, współpraca i szacunek.