Praktyki UNIC w University of Oulu!

Chcesz podnieść swoje kompetencje i jednocześnie zrealizować praktyku studenckie? W małym palcu masz organizowanie wydarzeń, a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność? Mamy dla Ciebie propozycję! Wyjedź na staż do University of Oulu (Finlandia) i poszerz swoje horyzonty!

W ramach stażu będziesz mieć okazję sprawdzić się w pracy w dwóch jednostkach University of Oulu: Academic Affairs / International Mobility Services oraz UNIC Centre for City Futures.

Aplikuj jeśli:

• Jesteś studentem/ studentką studiów magisterskich.
  • Studiujesz jeden z wymienionych kierunków lub pokrewny: Service Design, Marketing, Interaction Studies, Cultural Anthropology lub Urban Design.
  • Biegle posługujesz się j. angielskim w mowie i piśmie.
  • Potrafisz pracować w grupie.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

• W ramach Academic Affairs / International Mobility Services – pomoc w organizacji wydarzeń, planowanie rozmów rekrutacyjnych dla studentów z wymiany, przygotowanie materiałów promocyjnych na kanały social media.
  • W ramach UNIC Centre for City Futures – wsparcie międzynarodowej grupy UNIC i sieci partnerskich w przygotowaniu i udzielanie wsparcia we wspólnych inicjatywach.

Co zyskujesz, wybierając staż w University of Oulu?

• Pracę, która ma wartość.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Wsparcie wykwalifikowanego zespołu.
  • Nowe umiejętności i doświadczenie.
  • Miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1646,31 EUR.

Informacje praktyczne:

• Liczba wakatów: 1.
  • Wymagane dokumenty: list motywacyjny i CV.
  • Czas trwania stażu: 2 do 3 miesięcy w 2024 r. (wrzesień-listopad).
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony.
  • Wymiar czasu pracy: pełny etat, 5 dni w tygodniu.
  • Semestr zimowy w University of Oulu rozpoczyna się  5 sierpnia i trwa do 20 grudnia.

Jeśli jesteś zainteresowan_, aplikuj tutaj do 20 maja: aplikowanie o staż w Oulu

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Trainee Academic Affairs

W razie pytań lub wątpliwości, skontaktuj się bezpośrednio z uczelnią partnerską mailowo lub telefonicznie: vesa-matti.sarenius@oulu.fi (Vesa-Matti Sarenius, dyrektor Academic Affairs), +358503506815