Webinar: Premiera raportu o mentoringu w Polsce i nowych technologiach w rozwoju pracowników

Miejsce wydarzenia: Online
Czas: 23 listopada 2023 (czwartek) 11:00 - 13:00

W czwartek 23 listopada o godzinie 11:00 zapraszamy na premierę raportu o mentoringu w Polsce i nowych technologiach w rozwoju pracowników. Autorami badania są dr Artur Modliński, Tomasz Sąsiadek, Marta Siech oraz Jacek Tkaczuk. Chcąc przyjrzeć się uważnie kondycji polskiego rynku mentoringu, zrozumieć, jak ta metoda rozwoju jest postrzegana, prześledzić różnice w podejściu różnych organizacji do jej wykorzystania oraz odpowiedzieć na pytanie, na jaką skalę i w jakim zakresie jest ona realizowana, przygotowaliśmy badanie i stworzyliśmy raport, który premierowo chcemy przedstawić podczas wydarzenia online. Partnerem merytorycznym jest Centrum Badań nad Sztuczną Inteligencją i Cyberkomunikacją Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Grafika promocyjna wydarzenia

W raporcie staraliśmy się połączyć fakty – wyniki badania z obserwacjami i wnioskami ekspertów i ekspertek ze świata mentoringu, którzy podzielili się swoimi perspektywami na mentoring i nowoczesne technologie w procesach rozwojowych i których zaprosiliśmy do podzielenia się swoimi punktami widzenia podczas panelu dyskusyjnego. Mamy nadzieję, że raport i komentarze naszych gości dostarczą Państwu rzetelnej wiedzy na temat obecnej sytuacji mentoringu w Polsce i pomogą zrozumieć, jakie kierunki rozwoju można przewidzieć w tej fascynującej dziedzinie. Odkryjmy razem, jak proces rozwojowy oparty na mentoringu może stać się kluczem do sukcesu w pełnej dynamicznych i nowych wyzwań erze cyfrowej oraz dlaczego warto zrozumieć jego nowy wymiar wspierany przez technologię.

Metodyka badania:

Badanie w formie ankiety panelowej zostało przeprowadzone w czerwcu 2023 roku na 150 reprezentantach i reprezentantkach branży HR zatrudnionych w Polsce. Za realizację badania odpowiedzialna była firma Biostat, która posiada siedemnastoletnie doświadczenie w prowadzeniu badań na polskim rynku, realizując dotąd ponad 4000 projektów. Wsparcia metodycznego dostarczyło Centrum Badań nad Sztuczną Inteligencją i Cyberkomunikacją, które działa przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2019 roku Centrum przeprowadziło 30 badań na temat nowych technologii, z których 15 opublikowano w formie publikacji naukowych w prestiżowych, międzynarodowych czasopismach naukowych.

Webinar „Premiera raportu o mentoringu w Polsce i nowych technologiach w rozwoju pracowników"

Czego możesz spodziewać się podczas webinaru?

• Prezentacji kluczowych wyników raportu
  • Dyskusji z ekspertami w dziedzinie mentoringu i nowoczesnych technologii
  • Praktycznych wskazówek dotyczących implementacji mentoringu w erze cyfrowej

Prelegenci i prelegentki webinaru:

• Jacek Bełdowski
  • Artur Modliński
  • Tomasz Sąsiadek
  • Marta Siech
  • Izabela Stoszek

Link do rejestracji

Agenda spotkania:

• 11:00-11:10 – powitanie
  • 11:10-11:20 – prezentacja metodyki przeprowadzonego badania
  • 11:15-12:40 – prezentacja wyników raportu połączona z panelem dyskusyjnym
  • 12:40-12:50 – sesja Q&A
  • 12:50-13:00 – podsumowanie

Raport o mentoringu w Polsce i nowych technologiach w rozwoju pracowników dostępny będzie na stronie https://mentiway.com/raport-mentoring-w-polsce/ od 24 listopada (po webinarze, który odbędzie się 23 listopada)

Autorzy badania: Artur Modliński, Tomasz Sąsiadek, Marta Siech, Jacek Tkaczuk
Partner merytoryczny: Centrum Badań nad Sztuczną Inteligencją i Cyberkomunikacją Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego reprezentowane przez Artura Modlińskiego

Co znajdziesz w raporcie?

• Wyniki badania z udziałem ekspertów z obszaru mentoringu
  • Obserwacje i wnioski, które łączą fakty z praktyką
  • Komentarze praktyków z obszaru mentoringu i technologii

Redakcja: Wydział Zarządzania UŁ