(szkolenie) Aktywność WIKI na platformie Moodle

Moduł WIKI może być użyty np. do tworzenia instrukcji / notatek grupowych przez Studentów, współpracy przy redagowaniu książek i artykułów przez Nauczycieli Akademickich a także tworzenia indywidualnych dzienników badań. Podczas pracy z materiałami zamieszczonymi w WIKI zapisywana jest historia kolejnych wersji co znacznie ułatwia pracę i daje możliwość powrotu do wcześniejszych wersji i porównywania różnych wersji dokumentu między sobą. Wiki może znacznie urozmaicić zajęcia prowadzone na odległość, sprawdzi się również jak dodatek do zajęć stacjonarnych a także może z powodzeniem zostać wykorzystane w pracy naukowej Nauczycieli Akademickich. Na warsztatach zapoznam Państwa z możliwościami modułu WIKI i wspólnie stworzymy tą aktywność w kursie na platformie Moodle.

Szkolenie będzie miało formę stacjonarną warsztatową.  Potrzebne będą własne komputery z dostępem do Internetu i założony kurs na Moodle oraz przygotowana baza pytań w pliku word lub pdf. W przypadku osób, które nie mają swoich kursów na platformie Moodle a będą chciały wziąć udział w warsztatach proszę o taką informację pod adresem e-mail: malgorzata.reczulska@uni.lodz.pl.

Potwierdzenie udziału w szkoleniu zostanie wysłane na adres e-mail podany w trakcie zgłoszenia.

Szkolenie organizowane przez Zespół Doskonałości Dydaktycznej z Centrum Rekrutacji i Doskonałości Dydaktycznej

Forma szkolenia

stacjonarna