BISUL z prestiżową akredytacją COBIS

British International School of the University of Lodz po raz kolejny utrzymało prestiżową akredytację COBIS - największej i najbardziej zasłużonej organizacji zrzeszającej brytyjskie szkoły. Podmioty, które dołączają do COBIS stają się częścią globalnej sieci edukatorów.

3 kobiety i 2 mężczyzn z BISUL stojący na tle brytyjskiej flagi. Na górze napis COBIS, Council of British International Schools

Akredytacja jest przyznawana na pięć lat. Zespół ekspertów sprawdza, czy szkoła postępuje zgodnie z etosem i wartościami COBIS w pięciu kryteriach:

• ochrona uczniów i bezpieczniejsza rekrutacja,
  • dobrostan uczniów,
  • stan obiektów szkoły,
  • zarządzanie,
  • etos i wartości.

Celem jest, aby szkoła kładła duży nacisk na bezpieczeństwo uczniów i pracowników, w tym ochronę dzieci oraz bezpieczne zatrudnianie odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. COBIS zachęca do globalnej świadomości i wspierania brytyjskiej kultury edukacyjnej.

Serdecznie dziękujemy kierownictwu, rodzicom, nauczycielom, pracownikom i studentom British International School Uniwersytetu Łódzkiego. Dzięki Waszemu wsparciu i pracy zespołowej utrzymaliśmy akredytację COBIS na kolejne lata!

Materiał: British International School of the University of Lodz