Gość na Gwiazdkę - akcja UŁ

Drodzy Pracownicy i Studenci UŁ,

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Te magiczne dni spędzone w gronie rodziny oraz przyjaciół powinny obfitować w radość i szczęście, czego wszystkim Wam życzymy. Pamiętajmy jednak, że warto dzielić się tą pozytywną energią i emocjami z innymi.

 

Na UŁ studiują osoby z zagranicy, które spędzają święta w Łodzi i nie mają możliwości świętowania ze swoimi bliskimi. W związku z tym, w ramach szeroko zakrojonej kampanii University Diversity postanowiliśmy zorganizować spontaniczną akcję skierowaną do Państwa o nazwie "Gość na Gwiazdkę". Inicjatywa polega na zaproszeniu na jeden ze świątecznych dni studenta z zagranicy. Będzie to wspaniała okazja do zaprezentowania naszych polskich obyczajów, a także do zapoznania się z tradycjami innych państw. Zapraszamy do udziału w naszej akcji i do dzielenia się świąteczną radością z zagranicznymi gośćmi.

Jeśli mają Państwo możliwość oraz wyrażają chęć ugoszczenia naszych studentów, prosimy o nadsyłanie wiadomości na adres iso@uni.lodz.pl lub o kontakt telefoniczny 42 635 47 90. Deklaracje dotyczące udziału w inicjatywie można zgłaszać do 16 grudnia do godz. 12:00.

Mamy nadzieję, że zechcą Państwo przyjąć do siebie niespodziewanych gości z zagranicy, aby mogli razem z nami poczuć wyjątkową atmosferę polskich Świąt.