Rozpoczynamy trzecią edycję programu Ambasador #UniLodz!

Zakończyła się rekrutacja do trzeciej edycji programu Ambasador #UniLodz – projektu umożliwiającego studentom ścisłą współpracę z uczelnią. W naborze wzięło udział kilkudziesięciu wspaniałych kandydatów, spośród których wyłoniona została finałowa szóstka. Ambasadorzy #UniLodz przez najbliższe miesiące będą angażować się w szeroką gamę zadań związanych z pracą w branży marketingu i PR.

Studenci, którzy zostali wybrani w trzeciej edycji programu Ambasador #UniLodz, już na etapie rekrutacji wykazali się kreatywnością, znajomością social mediów oraz otwartością na czekające na nich wyzwania.  

Ostateczny wybór okazał się bardzo trudny. Wszyscy ubiegający się o funkcję Ambasadora zostali poproszeni o przesłanie nagrań, w których mieli się zaprezentować. Dostarczone przez nich filmiki były w wielu wypadkach niezwykle pomysłowe. W drugim etapie naboru spotkaliśmy się z wybranymi kandydatami na rozmowy, które również pokazały, jak zaangażowanych mamy studentów.  

 – mówi Joanna Arndt-Mordzak, koordynatorka projektu.

Ostateczną szóstką Ambasadorów #UniLodz do tegorocznej edycji zostali: 

  • Anna Antczak z Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego 
  • Jerzy Gałęziewski z Wydziału Matematyki i Informatyki 
  • Karolina Kołacz z Wydziału Filologicznego 
  • Zofia Nyka z Wydziału Prawa i Administracji 
  • Mateusz Pietras z Wydziału Filologicznego 
  • Julia Szczecińska z Wydziału Zarządzania 

Trzecia edycja programu została zainaugurowana przez Rektor UŁ, prof. dr hab. Elżbietę Żądzińską. Podczas spotkania nowi Ambasadorzy mieli okazję zapoznać się zarówno z uczelnianymi koordynatorkami projektu, jak i z pozostałymi uczestnikami inicjatywy. 

Ambasador #UniLodz to program skierowany do studentów Uniwersytetu Łódzkiego, którzy chcą brać czynny udział w życiu uczelni i wspierać ją w codziennej komunikacji ze społecznością akademicką. Jego uczestnicy mają szansę na ścisłą współpracę ze specjalistami ds. PR-u, social mediów i event managementu zatrudnianych przez największego, łódzkiego pracodawcę. Otrzymują również wynagrodzenie. 

Gdzie spotkacie naszych ambasadorów? Wszędzie tam, gdzie będzie działo się coś ciekawego – na wydarzeniach, w mediach społecznościowych, przy interesujących inicjatywach.   

Należysz do koła naukowego, zespołu badawczego lub po prostu jesteś studentem #UniLodz i robisz ciekawe rzeczy? Nasi ambasadorowie pomogą Ci dotrzeć do szerszego grona odbiorców.   

Materiał i zdjęcia: Centrum Komunikacji i PR