Sukcesy absolwentów EkSocu

Prace dyplomowe napisane pod opieką pracowników Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ zostały docenione w konkursie organizowanym przez Sekcję Socjologii Sportu Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oraz w konkursie o nagrodę Dyrektora Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych i Finansowych w Łodzi.

Jury IV edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę licencjacką i magisterską z obszaru socjologii sportu w 2021 roku przyznało nagrodę główną pracy magisterskiej Piotra Chmielewskiego pt. "Mecz z niewidzialnym przeciwnikiem. Analiza kryzysu pandemicznego w polskim futbolu". Praca powstała w Instytucie Socjologii UŁ pod kierunkiem dra Wojciecha Woźniaka.

W drugiej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu ekonomii i finansów wyróżnieni zostali:

• Aleksander Buczkowski za pracę pt. „Raportowanie schematów podatkowych jako konsekwencja transpozycji prawa unijnego do polskiego porządku prawnego”. Promotorem pracy była dr hab. Joanna Fila.
  • Maria Kałuska za pracę pt. „Ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym na wybranych przykładach”. Praca została napisana pod kierunkiem dra Macieja Dykto.

Serdecznie gratulujemy absolwentom i ich promotorom.

Źródło: Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ