PROFIL PRACOWNIKA: Marta Paduszyńska

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Pracownik naukowo-dydaktyczny:

  1. Prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie finansów oraz rachunkowości (m.in. finanse osobiste, doradztwo finansowe, finansowanie nieruchomości w praktyce oraz podstawy rachunkowości)
  2. Prowadzenie badań naukowych w dziedzinie ekonomia oraz finanse (m.in. dotyczące przeobrażeń na rynku finansowym, badań nad sektorem bankowym, ochroną konsumenta na rynku dóbr i usług finansowych, czy etyki w finansach).

BIOGRAM

Asystent w Katedrze Bankowości Centralnej i Pośrednictwa Finansowego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. Studia licencjackie oraz magisterskie ukończone na kierunku Finanse i Rachunkowość. Obecnie studia doktoranckie na kierunku Ekonomia. Doświadczenie zawodowe obejmuje prace w firmach świadczących usługi finansowe i księgowe, a obecnie pracę na Uniwersytecie Łódzkim. Zainteresowania naukowo-dydaktyczne koncentrują się wokół szeroko pojętych finansów, w szczególności finansów gospodarstw domowych, a także rachunkowości.

ZAINTERESOWANIA

Zainteresowania naukowo-dydaktyczne koncentrują się wokół szeroko pojętych finansów, w szczególności finansów gospodarstw domowych, a także rachunkowości (zwłaszcza pełnej księgowości podmiotów gospodarczych).

Zainteresowania osobiste to w głównej mierze: podróże, książka, gotowanie.

KONTAKT I DYŻURY

Rewolucji 1905r 39 (Katedra Bankowości Centralnej i Pośrednictwa Finansowego) pokój: T404 Łódź 90-214 Łódź

Dyżury

piątek: 16:45-18:15 Konsultacje odbywają się w formie hybrydowej w piątki w godz. 16:45 - 18:15 Pokój T404 oraz MS Teams teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3acyGO-v-jEnu_8TgmzYK8l109a8_BTA6r39VaBFpX_n41%40thread.tacv2/1677089126951