Aneta Szporak

Miejsce spotkań: Warszawa / online

Ilość podopiecznych w tej edycji: 1

Język spotkań: polski, angielski

Absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, na kierunku finanse i bankowość, specjalizacja ubezpieczenia. W Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ukończyła studia podyplomowe Menedżersko-Finansowe. Ponadto pogłębiała zagadnienia rynku emerytalnego, studiując na Uniwersytecie Warszawskim.

Przez ponad 18 lat aktywna na rynku ubezpieczeń. Zdobyła bogate doświadczenie - od rozwoju produktu, przez budowę centrum obsługi klienta i transformacje po pracę w międzynarodowych projektach. Od prawie 3,5 roku wykorzystuje wiedzę i umiejętności zdobyte w branży ubezpieczeniowej w Capgemini, m.in. tworząc od podstaw i wdrażając międzynarodową strukturę obsługi członków funduszu emerytalnego dla rynku holenderskiego. Jest Dyrektorem Capgemini Business Services Center w Amsterdamie.