Karolina Bioch-Spicola

Globalny Dyrektor HR Shared Services Fujitsu

Od początku kariery zawodowej, czyli od 15 lat związana z działem zasobów ludzkich. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęła w dziale rekrutacji i operacjach, a od 10 lat jest na stałe związana z działem rozwoju i szkoleń w firmach takich jak Whirlpool, IKEA i Fujitsu. Ma międzynarodowe doświadczenie zarówno w zarządzaniu ludźmi jak i procesami, zdobyte w pracy w Chinach, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji i we Włoszech. Ten bagaż doswiadczeń kulturowych pomaga jej w codziennej pracy i zarządzaniu 7 krajami od Kostaryki po Indie. Od 2019 roku związana z firmą Fujitsu, gdzie obecnie zajmuje stanowisko Globalnego Dyrektora d.s. Rozwoju i Szkoleń (ponad 15 tysiecy pracowników we wszystkich 7 Globalnych Centrach Fujitsu - GDCs).

Absolwentka organizacji studenckiej AISEC i programu rozwoju talentów firmy IKEA. Rozwija swoje umiejętności również w coachingu oraz od lat jest mentorem dla pracowników w firmach.

Mentor w Projekcie mentorskim: edycja XI, 2023/2024

Miejsce spotkań: Łódź; spotkania on-line

Liczba podopiecznych w tej edycji: 1

Język spotkań: polski, angielski, włoski