Paweł Kacprzyk

Prezes Zarządu Nationale-Nederlanden w Polsce

Paweł Kacprzyk legitymuje się doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej oraz rynku opieki zdrowotnej, co potwierdził przez ostatnie 20 lat, pełniąc pozycje zarządcze oraz role CEO. W latach 2015-2017 jako CEO spółki PZU Zdrowie S.A. oraz Dyrektor Zarządzający Pionu Ubezpieczeń Zdrowotnych Grupy PZU, był odpowiedzialny za rozwój linii biznesowych dedykowanych zdrowiu. Ponadto, od 2011 do 2014 roku był CEO oraz Prezesem Zarządu Grupy Medicover, sieci prywatnych placówek medycznych i szpitali. Od 1 lutego objął stanowisko CEO Nationale-Nederlanden w Polsce.

Paweł Kacprzyk jest absolwentem wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończył także Advanced Management Program IESE Business School na Uniwersytecie Navarry w Barcelonie.