Bezpłatne szkolenia z certyfikatem European Institute of Innovation & Technology

Wydział Zarządzania UŁ zaprasza na cykl szkoleń realizowanych w ramach projektu RiEcoLab - Responsible Innovation-Led Entrepreneurial University Transformation Centres, finansowanego przez European Institute of Innovation & Technology - jedną z wiodących instytucji Unii Europejskiej w zakresie wspierania innowacji i przedsiębiorczości. Szkolenia online dostępne są w języku angielskim do 20 grudnia.

certyfikat - wzór

Oferta szkoleń:

• Tytuł: Entrepreneurial Discovery Process / Proces Przedsiębiorczego Odkrywania
  • Tytuł: Ecosystem Integration Labs / Laboratoria Integracji Ekosystemu
    Adresaci: pracownicy uczelni, przedsiębiorstwa, NGO
  • Tytuł: Responsible research and Innovation / Odpowiedzialne badania i innowacje
    Adresaci: studenci, doktoranci, pracownicy uczelni, przedsiębiorstwa, NGO
  • Tytuł: Bridging public and private impact investors / Kojarzenie inwestorów publicznych i prywatnych
    Adresaci: studenci, doktoranci, pracownicy uczelni, przedsiębiorstwa, NGO
  • Tytuł: Inclusive KPIs for impactful universities / Kluczowe wskażniki wpływu dla uczelni wyższych
    Adresaci: pracownicy uczelni
  • Tytuł: Effective collaboration, innovation, entrepreneurship, participatory engagement and co-creation in a digital environment / Skuteczna współpraca, innowacyjność, przedsiębiorczość, zaangażowanie i współtworzenie w środowisku cyfrowym
    Adresaci: studenci, doktoranci, pracownicy uczelni, przedsiębiorstwa, NGO

Szkolenia dostępne są na stronie. Można wziąć udział w jednym, kilku lub wszystkich szkoleniach.

Aby wziąć udział i otrzymać certyfikat należy:

1. Zarejestrować się w programie szkoleniowym – formularz rejestracyjny.

2. Zapoznać się z wybranymi materiałami szkoleniowymi dostępnymi na stronie projektu RiEcoLab.
    • Materiały szkoleniowe dostępne są w sekcji „STEP 2: ACCESS THE TRAINING CONTENT” w kolejnych zakładkach oznaczonych jako „Toolkit 1-2-3-4-5-6”.
  3. Wypełnić test zaliczeniowy dla wybranego szkolenia (a w przypadku odbycia większej liczby szkoleń, wypełnić testy zaliczeniowe dla wszystkich odbytych szkoleń).
    • Testy zaliczeniowe dostępne są w sekcji „STEP 3: GET CERTIFIED”.
    • WAŻNE: Aby zaliczyć test konieczne jest uzyskanie 50% punktów.
    • Jeżeli nie uda się to za pierwszym razem, można wrócić do materiałów szkoleniowych i przystąpić ponownie do testu (liczba możliwych przestąpień do testu zaliczeniowego jest nieograniczona).
  4. Zarejestrować się w wybranych kanałach mediów społecznościowych projektu RiEcoLab:

Wydział Zarządzania UŁ jest liderem międzynarodowego projektu RiEcoLab - Responsible Innovation-Led Entrepreneurial University Transformation Centres (Ecosystem Integration Labs) / Konsorcjum Innowacyjnych Uczelni Wyższych - centra transformacji przedsiębiorczych uniwersytetów na rzecz odpowiedzialnych innowacji (Laboratoria Integracji Ekosystemu).

Jego celem jest wypracowanie nowatorskiego sposobu prowadzenia prac badawczo-rozwojowych na uczelniach wyższych, zapewniającego natychmiastową komercjalizację (spin-off) oraz zaangażowanie dużej liczby interesariuszy wewnętrznych (pracowników naukowych i studentów).

Więcej na temat projektu w artykule.

Źródło: T. Bartosz Kalinowski, RiEcoLab