• UNIWERSYTET ŁÓDZKI
  • AKTUALNOŚCI

Informacja o unieważnieniu postępowania w trybie zapytania ofertowego na usługę dostępu do środowiska symulacji procesów biznesowych – Nr sprawy: Zad 3/poz26/II/2019.1/POWER3.5/ZPU1

W związku z realizowanym przez Uniwersytet Łódzki projektem pt. „Doskonałość naukowa kluczem do doskonałości kształcenia” w ramach Działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach zapytania ofertowego z dnia 10 października br. oraz  powołując się na zapisy zapytania ofertowego Zamawiający informuje o unieważnieniu postępowania.

Jednocześnie informuję, że zapytanie zostanie wznowione w najbliższym czasie.

Data zamieszczenia ogłoszenia: 15.10.2019 r.