(webinar) Rozwijanie kompetencji przyszłości u Studentów

Zarówno pracodawcy, jak i rozwój rzeczywistości społeczno-gospodarczej wskazują, że absolwenci studiów powinni posiadać tzw. kompetencje przyszłości (zarówno podstawowe, takie jak komunikacja, krytyczne myślenie, kreatywność i kooperacja, jak i inne cechy społeczne, techniczne i poznawcze). O ile bowiem współcześni Studenci, a przyszli pracownicy nie mają problemów z pozyskiwaniem nowej wiedzy albo umiejętnościami cyfrowymi, o tyle tzw. umiejętności miękkie wciąż muszą doskonalić, na co zwracają uwagę również Nauczyciele Akademiccy. Jak zatem rozwijać kompetencje przyszłości na zajęciach tradycyjnych? Jak mierzyć ich poziom oraz jego zmiany? Dlaczego Studentom wciąż ich brakuje? Jakie metody dydaktyczne wybierać, aby pozwalały jednocześnie rozwijać przynajmniej kilka pożądanych cech Studentów? Odpowiedzi na te pytania poszukamy w trakcie tego webinaru.

Szkolenie organizowane przez Zespół Doskonałości Dydaktycznej z Centrum Rekrutacji i Doskonałości Dydaktycznej

Forma szkolenia

online - MS Teams