Zaproszenie na spotkanie STAND UP z Miłoszem Szymańskim

Miejsce wydarzenia: Narutowicza 59a, 90-131 Łódź
Czas: 19 marca 2024 (wtorek) 14:00 - Bez zakończenia

Koło Naukowe Europy Środkowej i Wschodniej ma przyjemność zaprosić Was na wydarzenie - "STAND UP z Miłoszem Szymańskim - Opowieści z Mołdawii", autorem podcastu "Za Rubieżą".

plakat informacyjny o wydarzeniu zawierający tekst i grafikę

Data: 19 marca 2024 r.
Godzina: 14:00
Miejsce: Sala Rady Wydziału (1.10), Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytet Łódzki (ul. Narutowicza 59a, Łódź)

Link do wydarzenia:

Miłosz Szymański, niezależny reporter, znany z publikacji reportaży w "Nowej Europie Wschodniej", "Magazynie Opinii Pismo", "Tygodniku Polityka" oraz "Dużym Formacie", będzie naszym gościem. Podczas spotkania opowie o swojej książce "Kto zgasi światło? Opowieści z Mołdawii", poruszając istotne kwestie związane z życiem w tym regionie.

Dodatkowo, o godzinie 17:00, również w Sala Rady Wydziału, odbędzie się drugie wystąpienie Miłosza Szymańskiego, tym razem poświęcone Brazylii. Wydarzenie to jest organizowane przez Koło Naukowe Amerykanistyki i Mediów WSMiP, na które serdecznie Was zapraszamy.

Oba spotkania mają charakter otwarty i serdecznie liczymy na Waszą obecność.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie i udział w naszych wydarzeniach. Do zobaczenia!

Koło Naukowe Europy Środkowej i Wschodniej

Miejsce wydarzenia: Narutowicza 59a, 90-131 Łódź