SOCIAL MEDIA UŁ

Godło Polski
SOCIAL MEDIA UŁ

Czy wiesz, że społeczność UŁ to ponad 30 000 osób? Oznacza to, że na UniLodz ciągle coś się dzieje!

Jesteśmy młodą, kreatywną uczelnią, która odważnie patrzy w przyszłość. Uczymy, jak uwolnić umysł i rozwinąć skrzydła. Koncentrujemy się na prowadzeniu badań pozwalających rozwiązywać problemy społeczne i gospodarcze oraz stworzyć know-how umożliwiający wdrożenie tych rozwiązań w skali regionalnej i globalnej. Jesteśmy aktywnym partnerem biznesu, a angażując się w projekty naukowe UŁ, biznesowe, społeczne i kulturalne budujemy i rozwijamy wielokulturową, kreatywną, otwartą Łódź. 

Bądź na bieżąco z najciekawszymi informacjami i obserwuj @unilodz!

Nie masz czasu przeglądać wszystkich kanałów komunikacji UŁ i wolisz dostać najważniejsze informacje „w pigułce”? Sprawdzaj swoją uniwersytecką skrzynkę mailową – dwa razy w miesiącu dostaniesz podsumowanie kluczowych aktualności w formie przejrzystego newslettera UŁ!

Nie jesteś studentem, doktorantem, pracownikiem ani absolwentem UniLodz, ale nadal chcesz być z nami na bieżąco? Subskrybuj newsletter UŁ (formularz w stopce strony). 
 

Jeszcze się nie znamy?

Szukasz informacji o rekrutacji na UŁ, chcesz dowiedzieć się więcej o UŁ i poznać naszych inspirujących studentów oraz pracowników? 

Dołącz do nas: 

Kiedy słyszysz „studia”, myślisz „wykłady, zajęcia, specjalizacje”? Na UŁ mamy dla Ciebie znacznie więcej niż niezbędne podstawy. Już od pierwszego roku otwieramy przed Tobą mnóstwo możliwości.

Interesuje Cię życie studenckie? Szukasz dodatkowych doświadczeń w ramach swoich zainteresowań naukowych? A może masz pomysł na badania albo projekt związany z zaliczeniem przedmiotu? Jeżeli nie wiążesz przyszłości z karierą na UŁ, być może ciągnie Cię do świata biznesu i kultury? 

Bez względu na to, w jakim kierunku chcesz się rozwijać, pamiętaj o jednym – uwolnij umysł!

Dołącz do nas: 
 

Stawiasz na rozwój?

Interesuje Cię współpraca z biznesem? Chcesz angażować się w projekty społeczne i kulturalne, budując i rozwijając z UŁ wielokulturową, kreatywną, otwartą Łódź? A może szukasz bieżących informacji o praktykach i szkoleniach, które pomogą Ci zaistnieć na rynku pracy?

Dołącz do nas:
 

Interesują Cię wielowymiarowe rozmowy prezentujące różne punkty widzenia?

Ciągle poszukujesz nowej perspektywy, która pomoże Ci uwolnić umysł? Zobacz, jak kultura i nauka idą ze sobą w parze na Uniwersytecie Łódzkim.

Dołącz do nas:

Chcesz wiedzieć więcej? Szukaj nas na pozostałych kanałach komunikacji UŁ:

SPOŁECZNOŚĆ UNILODZ

Chcesz wiedzieć co dzieje się na Twoim wydziale? Nic prostszego!

Oprócz stron www przeglądaj też kanały poszczególnych jednostek UŁ w mediach społecznościowych!

REDAKCJA SOCIAL MEDIA NA UNILODZ

 

Paweł Śpiechowicz - rzecznik prasowy UŁ
E: pawel.spiechowicz@uni.lodz.pl

Odpowiadam za kontakt z mediami i komunikację zewnętrzną uczelni. Redaguję i koordynuję materiały prasowe, a także informacje, które publikowane są w kanałach wewnętrznych UŁ (strona www, newsletter, social media). Pośredniczę w kontakcie mediów z naukowcami. Na co dzień wspieram też władze UŁ i władze Wydziałów w bieżącej komunikacji.

Agnieszka Woś-Moder - Koordynator ds. komunikacji i PR
E: agnieszka.wos@uni.lodz.pl

Opiekuję się procesem wzmacniania oraz ocieplania wizerunku Uniwersytetu Łódzkiego. Biorę udział w tworzeniu strategii komunikacji wewnętrznej UŁ oraz w pracach nad budowaniem kapitału marki. Tworzę teksty wizerunkowe. Przygotowuję action plany, związane z projektami i programami o kluczowym znaczeniu wizerunkowym dla Uniwersytetu Łódzkiego. Udzielam konsultacji wizerunkowych dotyczących: przygotowywania materiałów promocyjnych, udziału w przedsięwzięciach zewnętrznych, udzielania patronatów, współpracy reklamowej. Koordynuję projekty budujące społeczność i/lub postawy prośrodowiskowe oraz z zakresu USR (uczelnianej odpowiedzialności biznesu)

 

Natalia Naworska - Specjalista ds. komunikacji/ Content Management
E: natalia.naworska@uni.lodz.pl

W Centrum Promocji współpracuję z działem redakcyjnym w tworzeniu i zarządzaniu komunikacją (wewnętrzną oraz zewnętrzną) Uniwersytetu Łódzkiego. Zajmuję się również tworzeniem treści na kanały społecznościowe UŁ.