Agnieszka Józwik-Pastryk

Dyrektor Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Europa Północno-Środkowa

DACHSER

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła również podyplomowe studia z Zarządzania Logistycznego w SGH w Warszawie oraz Psychologię Społeczną w Zarządzaniu Rozwojem Organizacji w SWPS w Warszawie.

Od początku swojej kariery zawodowej związana z międzynarodowymi korporacjami branży logistycznej. Zaczynała od doświadczeń handlowych oraz zawiązanych z zarządzaniem zespołem sprzedaży, produktem krajowym i procesami obsługi klientów strategicznych w firmie Schenker. 

W 2006 roku uzyskała certyfikat coacha ICC i w ramach doświadczeń z tego zakresu skupiała się głównie na coachingu dla młodych/nowych szefów. Jest trenerem kompetencji miękkich, handlowych i menedżerskich. W 2007 roku przeniosła się, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, ze struktur handlowo-rynkowych do zespołu polityki personalnej, w której odpowiadała za komunikację wewnętrzną oraz tworzyła i prowadziła Akademię Umiejętności.

Od lutego 2009 roku realizowała swoje pasje i zainteresowania jako Dyrektor Personalny w Dachser Sp. z o.o. Odpowiadała m.in. za kreowanie i wdrażanie strategii rozwoju personelu w Polsce oraz projektowanie i czuwanie nad implementacją i funkcjonowaniem systemów HRM wspierających realizację celów biznesowych polskiej organizacji globalnego operatora logistycznego. Dachser Sp. z o.o. posiada ponad 350 lokalizacji na całym świecie, a w ośmiu oddziałach w Polsce zatrudnia prawie 300 pracowników zajmujących się zaawansowanymi usługami logistyki kontraktowej oraz międzynarodowej i krajowej spedycji lądowej, morskiej i lotniczej. 

Obecnie pełni funkcję Dyrektora Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Europa Północno-Środkowa.