Szkoła letnia „SustainMV 2024” – University of Greifswald

University of Greifswald zaprasza studentów UŁ do udziału w szkole letniej na początku września 2024 r.

Szkoła letnia „SustainMV” jest organizowana wspólnie przez instytucje szkolnictwa wyższego z regionu Meklemburgii-Pomorza Przedniego. Tematem wiodącym jest zrównoważony rozwój w dziedzinie turystyki, energii odnawialnej, innowacji cyfrowych i technologicznych, recyklingu i gospodarki odpadami, ekosystemów i zrównoważonego rozwoju społecznego. Sustain MV odbędzie się:

• online (wprowadzenie) 27-29 sierpnia
  • stacjonarnie w dniach 3-13 września

Dzięki finansowaniu rządowemu udział w SustainMV 2024 jest bezpłatny. Niemniej jednak, od uczestników stacjonarnych będzie pobierana opłata rejestracyjna w wysokości 100 € (po pomyślnym złożeniu wniosku). Zakwaterowanie jest wliczone w cenę!

• Termin aplikowania: 14 kwietnia.
  • ECTS: 4 (za udział online + stacjonarnie).
  • Poziom: studia I i II stopnia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://sustainmv.de/ lub pod mailem: info@sustainmv.de