Wymiana studencka w Kyungdong University Global, Korea Południowa

Wyjazd do Korei Południowej jest Twoim marzeniem? Teraz masz szansę je spełnić! Uczelnia Kyungdong University Global (KDU Global) zaprasza studentów UŁ na wymianę studencką.

Do wyboru jest program letni (lipiec-sierpień) lub semestralny (sierpień-grudzień).

Session I: Global Networking and Cultural Immersion:

• Czas trwania: 15 lipca do 9 sierpnia 2024 (4 tygodnie).
  • Zapewnia ekscytujące możliwości dla międzynarodowych i koreańskich studentów do nawiązywania kontaktów, zawiązywania przyjaźni i wymiany kulturowej.
  • Dostarcza angażujące i zabawne zajęcia oraz sesje dotyczące współczesnych trendów w Korei Południowej, w tym języka koreańskiego, kultury i historii, K-Beauty, K-Pop, K-Cuisine i K-Sports.
  • Oferuje wycieczki do najpopularniejszych miejsc kulturalnych w Korei!

Session II: Global Student Mobility – Academic Semester:

• Czas trwania: od 6 sierpnia do 13 grudnia 2024 (16 tygodni, semestr zimowy).
  • Umożliwia studentom zagranicznym zapisanie się na kursy akademickie z ECTS.
  • Oferuje specjalizacje w dziedzinie biznesu, informatyki, studiów koreańskich i hotelarstwa.
  • Oferuje wycieczki po Korei!
  • Zapewnia możliwość uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.

Każdy student zakwalifikowany do programu KGIP 20024 otrzyma stypendium "KDU Global Scholarship", które pokrywa opłaty za studia, wyżywienie na kampusie, śniadanie (dot. tylko Session I) oraz wszystkie zorganizowane wycieczki i wydarzenia!

Termin aplikowania: 24 maja 2024.

Jak aplikować? Aplikuj przez stronę https://kgip.kduglobal.net/

Pytania? Pisz na kgip@kduglobal.net

UWAGA! Studenci wstępnie zaakceptowani muszą zapłacić 250$ w ramach opłaty rekrutacyjnej.