Wielkanocny poczęstunek w akademikach UŁ

Po raz kolejny Święta przyszły do studentów Uniwersytetu Łódzkiego. 4 kwietnia, w Niedzielę Wielkanocną, wszystkie osoby mieszkające w akademikach na Lumumbowie dostały tradycyjne, pyszne zestawy potraw. Posiłki szykowała, od bardzo wczesnych godzin porannych, wspaniała ekipa współpracująca na stałe z UniLodz.

Dla uczących się na naszej uczelni młodych ludzi przygotowano ponad 1400 zestawów wielkanocnych. Biała kiełbasa, ciasto, sałatka i inne pyszności - serwowane z życzeniami w kilku językach. Wszystko świeże, szykowane od 2:00 w nocy przez kilkanaście osób na stołówce przy Lumumby 14.

Fotorelacja

Studenci reprezentujący prawie 100 krajów są naszą wielką siłą i dumą. Przed pandemią urządzaliśmy dla nich stacjonarne śniadania wielkanocne, a w czasie Bożego Narodzenia zapraszaliśmy młodych ludzi z różnych części świata do naszych domów, w ramach akcji Gość na Gwiazdkę. Za każdym razem te wydarzenia dawały nam wiele radości. Życzymy sobie i wszystkim, żeby kolejne Święta (Bożego Narodzenia) dały nam okazję do powrotu do bezpośrednich spotkań.

Jeszcze raz - zdrowia i radości dla wszystkich!

Jak wyglądało to wcześniej.

Gość na Gwiazdkę 5 - Christmas Guest Project vol. 5

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/