WSPÓŁPRACA Z ABSOLWENTAMI UŁ

Podczas waszej nauki na Uniwersytecie Łódzkim, przejawialiście ciekawość, zaangażowanie, odwagę, umiejętność współpracy i szacunek. Te wartości stanowią fundament naszej społeczności akademickiej. Dziś, jako absolwenci uniwersytetu, macie kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości. Wasze doświadczenie i wiedza są nieocenione w budowaniu lepszego jutra dla naszych społeczności lokalnych oraz globalnej wspólnoty.

Kontynuujcie z nami inspirującą podróż z bogactwem kultury, wiedzy i doświadczenia, by nasi studenci i studentki mogli z sukcesem iść drogą rozwoju.

Jesteśmy gotowi do wspólnych wyzwań i współpracy.

DRZEMIE W TOBIE NAUCZYCIEL?

Jesteś ekspertem/ekspertką w swojej dziedzinie i drzemie w Tobie niespełniony nauczyciel akademicki? Chcesz podzielić się aktualną wiedzą z naszymi studentami i studentkami? Uniwersytet Łódzki jest otwarty na dzielenie się wiedzą od doświadczonych specjalistów. Skontaktuj się z nami i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
1

POSZUKUJESZ PRACOWNIKÓW?

ZATRUDNIJ NASZYCH STUDENTÓW!

Uniwersytet Łódzki to ponad

  • 26 tysięcy studentów,
  • 104 kierunki studiów licencjackich i magisterskich
  • oraz 58 kierunków studiów podyplomowych.

Każdego roku mury naszej uczelni opuszcza ok. 5 tysięcy absolwentów. Jeśli myślisz o poszerzaniu zespołu w swojej firmie lub instytucji, jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas odpowiednich kandydatów.

Zakładając konto w Portalu Rozwoju Kariery UŁ uzyskasz dostęp do bazy osób studiujących na UŁ i będziesz miał możliwość publikacji oferty praktyk, stażu lub pracy.  

Targi Pracy UŁ - to największe targi pracy w regionie łódzkim. Ponad 5 tys. odwiedzających i około 50 wystawców.

WorkShow ­- Branżowe Targi Pracy, dedykowane dla konkretnej grupy odbiorców, organizowane na poszczególnych Wydziałach Uniwersytetu Łódzkiego.

Zgłoś swoją firmę do naszych wydarzeń już dziś!

 

 

WSPARCIE EKSPERTÓW UŁ W TWOJEJ ORGANIZACJI

Uniwersytet Łódzki tworzy zespół ambitnych ludzi, którzy wiedzą, że istotą nauki jest odkrywanie tego, czego do tej pory nie odkrył nikt, wyznaczanie nowych horyzontów, proponowanie świeżych interpretacji. Uniwersytet Łódzki to 2300 naukowców z 12 wydziałów UŁ pracujących w niezliczonych obszarach badawczo-naukowych. Przedstaw nam wyzwanie z jakim mierzy się Twoja organizacja, a my zrobimy wszystko by pomóc w rozwiązaniu tego problemu. 

Skontaktuj się z Centrum Transferu Technologii 

Centrum Transferu Technologii UŁ to ogólnouczelniana jednostka Uniwersytetu Łódzkiego, której rolą jest zarządzanie innowacjami w środowisku naukowym, łączenie nauki z biznesem i instytucjami sfery publicznej, zarówno w skali krajowej jak i międzynarodowej. 

  • identyfikuje i koordynuje działania związane z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań odpowiadających na potrzeby biznesu
  • pośredniczy w budowaniu relacji pomiędzy przedsiębiorstwami a zespołami naukowymi UŁ
  • nadzoruje procesy realizacji usług badawczych wykonywanych przez pracowników UŁ
  • współpracuje z polskimi jednostkami naukowymi w ramach porozumienia PACTT

1
 

ZOSTAŃ PARTNEREM KARTY ABSOLWENTA UŁ

Karta Absolwenta to bogata oferta zniżek i rabatów dedykowana naszym absolwentom od ponad 50 naszych partnerów. Wśród nich są również zniżki Uniwersytetu Łódzkiego m.in. na wybrane studia podyplomowe, basen uniwersytecki, wynajęcie sal konferencyjnych, korzystanie z zasobów BUŁ, rabaty na kursy językowe i książki naszego Wydawnictwa UŁ. 

Udział w projekcie Karty Absolwenta jest bezpłatny. Poznaj szczegóły dotyczące Karty Absolwenta i skontaktuj się z nami: wspolpraca@uni.lodz.pl.

1

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z DYREKTOREM CENTRUM WSPÓŁPRACY Z OTOCZENIEM UŁ