KU AZS

Pływanie, judo, koszykówka, siatkówka, tenis stołowy, trójbój siłowy, żeglarstwo, karate... KU AZS (Klub Uczelniany Akademicki Związek Sportowy) Uniwersytetu Łódzkiego oferuje treningi w tylu dyscyplinach, że wymieniać moglibyśmy jeszcze dłuuugo! A do tego turnieje gry w kręgle i rozgrywki FIFA. Jest w czym wybierać.  
Jeżeli jeszcze nie podjąłeś decyzji o przystąpieniu do KU AZS, pamiętaj o tym, że uczestnictwo w zawodach to szansa na dodatkowe punkty do stypendium Rektora dla najlepszych studentów!
Powalczysz o nie, dołączając do naszej reprezentacji na Akademickich Mistrzostwach Polski, czyli całorocznego cyklu imprez sportowych rozgrywanych na terenie całego kraju. O warunkach startu dowiesz się więcej ze strony internetowej wydarzenia.
Możesz też wystartować w Akademickich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego, o których więcej dowiesz się na tutaj.

A jeżeli wiesz, że każda impreza sportowa musi mieć scenariusz A, B i C, a najlepiej jeszcze i D (tak na wszelki wypadek) - KU AZS też jest dla Ciebie. Gwarantujemy, że Twój talent organizatorski spożytkujemy w dobrej sprawie podczas planowania rozgrywek naszego Związku.

Brzmi ciekawie? Znajdź nas na mapie i dowiedz się więcej!