Instytut Ekologii i Ochrony Środowiska

Opis zadań

Instytut Ekologii i Ochrony Środowiska stanowi jednostkę organizacyjną Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska. Głównym zadaniem Instytutu jest koordynacja kształcenia studentów w zakresie Biologii (specjalność biologia środowiskowa), Ochrony środowiska, Biomonitoringu i biotechnologii ekologicznych oraz EkoMiasta (od 2018/2019). Instytut skupia dziewięć katedr realizujących wspólne programy dydaktyczne.

Instytut Ekologii i Ochrony Środowiska

• Banacha 12/16 (Instytut Ekologii i Ochrony Środowiska) pokój: 57 90-237 Łodź
tel: 42-635-44-55 Sekretariat e-mail:

Skład osobowy

Lista jednostek