Majówkowe #osiędbanie! Warsztaty ACW

Akademickie Centrum Wsparcia wspiera studentów i doktorantów w trudnościach związanych z procesem studiowania. Zapraszamy na zajęcia psychoedukacyjne z elementami warsztatowymi. Warsztaty odbywają się online przez Ms Teams, a zajęcia realizowane są w kameralnych grupach. Obowiązują wcześniejsze zapisy: acw@uni.lodz.pl.acw@uni.lodz.pl

Propozycja warsztatów:

· W trosce o swoje emocje: samotroska podczas przeżywania trudnych chwil

06.05.2021 r. - godz. 10:00 - 12:00

· Jestem tu i teraz czy gdzieś tam…? Mindfulness - trening uważności i koncentracji

10.05.2021 r. - godz. 10:00 - 11:30

· Na zielonej łące… Chwila wytchnienia i ukojenia - zajęcia relaksacyjne

14.05.2021 r. - godz. 14:00 - 15:30

· Studiuję, (nie) leniuchuję? - metody zarządzania sobą w czasie z uwzględnieniem zjawiska "zoom fatigue"

27.05.2021 r - godz. 13:00 - 15:00

• Houston, mamy problem! - profilaktyka uzależnieńŚrody, godz. do ustalenia

Poza tym… #osiędbamy na co dzień - dla studentów i doktorantów doświadczających trudności w procesie studiowania, ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnoprawnościami i/lub deficytami. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, poznajemy jej potrzeby i możliwości psychofizyczne oraz dobieramy odpowiednie rodzaje wsparcia zgodne z regulaminem wsparcia w ACW. Proponujemy:

· indywidualne spotkania z konsultantem edukacyjnym (zapisy: agnieszka.piestrzeniewicz@uni.lodz.pl)

· indywidualne sesje rozwojowe z elem. coachingu (formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://bonipu.uni.lodz.pl/)

· grupowe sesje rozwojowe z elem. mentoringu (zapisy: anna.gutowska@now.uni.lodz.pl)

· konsultacje w ramach profilaktyki i terapii uzależnień (acw@uni.lodz.pl)

· wsparcie psychologiczne (acw@uni.lodz.pl)

· indywidualne zajęcia z logopedą (acw@uni.lodz.pl)

Szczegóły: www.acw.uni.lodz.pl

WAŻNE! Studenci i doktoranci z niepełnosprawnościami wzroku oraz innymi niepełnosprawnościami uniemożliwiającymi korzystanie z tradycyjnych form publikacji, mogą - na adres: nstudent@lib.uni.lodz.pl - zgłaszać swoje propozycje digitalizacji materiałów potrzebnych im w procesie kształcenia oraz pracy naukowo-badawczej.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie http://www.lib.uni.lodz.pl/?idx=niepelnosprawni

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Materiał: ACW UŁ