majówkowe osiędbanie!

„Dosyć ciemnych chwil i dosyć długich zim. Zamień gruby płaszcz na ciepły słońca blask” śpiewa jeden z polskich zespołów. Może Ty również chciałabyś/chciałbyś zaprosić więcej słońca do swojego życia studenckiego i rozwijać umiejętności przydatne w rzeczywistości akademickiej?

W maju przygotowaliśmy różne możliwości dla Studentów/Studentek/Doktorantów/Doktorantek. Oto niektóre z nich:

Indywidualne spotkania z Konsultantką edukacyjną - zapisy przez Bookings

Indywidualne sesje rozwojowe z elementami coachingu - zapisy przez formularz zgłoszeniowy w Forms (po wcześniejszym zarejestrowaniu się w ACW)

Profilaktyka i terapia uzależnień  - zapisy mailowoacw@uni.lodz.pl

Asystentura dla osób z niepełnosprawnościami/szczególnymi potrzebami  - umów się na Konsultację edukacyjną przez Bookings lub napisz maila: acw@uni.lodz.pl

Wypożyczalnia sprzętu specjalistycznego dla osób ze szczególnymi potrzebami - wyślij maila z pytaniem: acw@uni.lodz.pl

Siatkówka na siedząco dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową - zapisy mailowopiotr.jaworowicz@uni.lodz.pl

Wsparcie psychologiczne - zapisy przez Bookings: psycholożka Beata Majcher-Materka lub mailowo: acw@uni.lodz.pl

Konsultacje mindfulness -  zapisy mailowoacw@uni.lodz.pl

Warsztaty rozwojowe (realizowane są w kameralnych grupach - maksymalnie 8-10 osób):

• „Oswoić stres” – warsztaty radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
    Termin: 07.05.2024 r., godz. 12 – 14, ACW UŁ, ul. Pomorska 152, Łódź

• “Rozpoznać swoje emocje i co dalej?” - warsztat dot. radzenia sobie z emocjami.
    Termin: 09.05.2024 r., godz. 10 – 12, ACW UŁ, ul. Pomorska 152, Łódź

• “Tylko jeden mały krok...” - warsztaty dotyczące kształtowania umiejętności podejmowania decyzji i rozwijania motywacji.
    Termin: 16.05.2024 r., godz. 13 – 15, ACW UŁ, ul. Pomorska 152, Łódź

• Mindfulness - warsztat budowania uważności.
    Termin: 27.05.2024 r., godz. 12 – 14, ACW UŁ, ul. Pomorska 152, Łódź

Zapisy przez Bookings: REZERWUJ TERMIN na WARSZTATY (zaloguj się loginem konta studenckiego)

Grupa wsparcia:

• „W grupie raźniej” – grupa wsparcia dla studentów i studentek doświadczających trudności w studiowaniu.
    Termin: 08.05; 22.05.2024 r., godz. 9 – 10.30, ACW UŁ, ul. Pomorska 152, Łódź

Zapisy przez Bookings: REZERWUJ TERMIN na Grupę wsparcia (zaloguj się loginem konta studenckiego)

Relaksacja:

• Relaksacja w teorii
    Termin: 21.05.2024 r., godz. 13.30 – 15, ACW UŁ, ul. Pomorska 152, Łódź
  • Relaksacja w praktyce
    Termin: 23.05.2024 r., godz. 14 – 15, ACW UŁ, ul. Pomorska 152, Łódź

Zapisy przez Bookings: REZERWUJ TERMIN na Relaksację w teorii/praktyce (zaloguj się loginem konta studenckiego)

Dostępność. Dla osób mających trudności w dotarciu na zajęcia stacjonarnie istnieje możliwość zorganizowania wszystkich warsztatów również przez MsTeams. Specjalne potrzeby związane z dostosowaniem zajęć z powodu niepełnosprawności/ deficytów prosimy zgłaszać przy zapisie.

Nie znalazłeś/aś tego, co Cię interesuje?

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w warsztatach/wykładach/działaniach o tematyce innej niż powyższa, podziel się z nami swoimi pomysłami. Chętnie przyjrzymy się nim. Napisz e-mail: beata.majcher@uni.lodz.pl lub acw@uni.lodz.pl