Spotkania Open House i seminarium „W drodze do menedżerskiej doskonałości"

Polsko-Amerykański Program MBA i Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego serdecznie zapraszają na spotkanie Open House i na 15. seminarium z cyklu W drodze do menedżerskiej doskonałości: „Restartuj swój biznes. Ekonomia „ograniczonego uścisku” w dniu 15 września.

Open House:

Godzina: 14:00 - 16:00

Miejsce: MS Teams

Rejestracja OH: formularz

W trakcie spotkania Open House zostaną zaprezentowane 3 programy edukacji menedżerskiej:

- Polsko-Amerykański Program Studiów MBA, najbliższa 24 edycję,

- Program Rozwoju Liderów -  program stworzony z myślą o absolwentach studiów MBA oraz doświadczonych menedżerach współtworzony i współprowadzony przez trenerów Uniwersytetu Łódzkiego oraz EY Academy of Business,

- Studium Menedżerskie Mini MBA®

Seminarium odbędzie się w dniu 15 września w godz. 16:00-17:30 na platformie Zoom. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy jednak o zarejestrowanie Państwa uczestnictwa poprzez formularz rejestracyjny.

Formularz rejestracyjny.

Celem seminarium jest przyjrzenie się bliżej, w jaki sposób współczesne organizacje przystosowują się do nowych realiów rynkowych opartych o ograniczone fizyczne kontakty, zwiększone zaangażowanie cyfrowe klientów poszukujących angażujących doświadczeń społecznych, które wzmacniają równocześnie ich bezpieczeństwo.

Prelegenci:

Patrycja Sławuta, MA, PhD(c) Psych - założycielka firmy konsultingowej SelfHackathon. Wśród ich klientów są najbardziej ekscytujące startupy z Doliny Krzemowej, jak również przedsiębiorstwa z listy Fortune 50

dr Artur Modliński - kierownik Centrum Badań nad Sztuczną Inteligencją i Cyberkomunikacją, badacz w Międzynarodowym Centrum Badawczym (CITAD) przy Uniwersytecie Lusiada, Laboratorium Urban Sensorial w Lizbonie. Wykładowca na Uniwersytecie Łódzkim.

Maciej Orłoś - dziennikarz i gospodarz programów telewizyjnych, prowadzący wydarzenia specjalne, konferencje oraz gale. Autor książki „Sztuka wystąpień publicznych”, poświęconej autoprezentacji i wystąpieniom. Trener EY Academy of Business.

Więcej o wydarzeniu.

Data i godziny wydarzenia: 15 września 2021 (środa) 14:00 - 17:30