Biblioteki Wydziału Prawa i Administracji

Opis zadań

Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji UŁ jest placówką specjalistyczną. Gromadzi fachową literaturę z różnych dziedzin prawa, oraz w węższym zakresie z filozofii, ekonomii, historii oraz materiały do nauki języków obcych.
Aktualnie Biblioteka posiada ok. 60.700 woluminów książek oraz ok. 9.470 wolumin czasopism. Zbiory udostępniane są pracownikom i studentom Uniwersytetu Łódzkiego, a także (tylko na miejscu) osobom z zewnątrz.

W chwili obecnej, w związku z pandemią koronawirusa ((SARS-CoV-2), obsługujemy wyłącznie pracowników i studentów UŁ.

Biblioteki Wydziału Prawa i Administracji

• Kopcińskiego 8/12 (Wypożyczalnia i czytelnia) pokój: 0.40. 90-232 Łódź
tel: 42-635-46-55 e-mail: www: https://www.wpia.uni.lodz.pl/struktura/biblioteka

Skład osobowy