Michał Sopiński

Sales Director, Onwelo

Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, stypendysta Uniwersytetu w Amsterdamie, doktor nauk ekonomicznych. Od 1995 roku nauczyciel akademicki m.in. Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu.

W latach 2003-2005 menadżer w Nestle Waters Direct (Łódź, Oksford). W latach 2005-2014 związany z giełdową grupą Kapitałową Invar&Biuro System S.A. jako Dyrektor Handlowy, Wiceprezes Zarządu, Przewodniczący Rady Dyrektorów. W okresie 2006-2019 Członek Zarządu MS POS Poland Sp. z o.o. odpowiedzialny za sprzedaż. Doradca zarządów firm start-upowych z obszaru IT. Doradca Zarządu MS POS Poland w latach 2019 - 2024. Od 2024 Sales Director w Onwelo.

Prywatnie miłośnik polskiej przyrody, pasjonat aktywnych form wędkarstwa i biegów przełajowych.

Mentor w Projekcie mentorskim: edycja XI, 2023/2024

Miejsce spotkań: w miejscu pracy Mentora; w miejscu uzgodnionym z Mentee; spotkania on-line; Łódź

Liczba podopiecznych w tej edycji: 1

Język spotkań: polski, angielski