Zniżki na festiwal RAVEJKAVIK dla społeczności UŁ

Miejsce wydarzenia: Wólczańska 55/59, 93-004 Łódź
Czas: 03 czerwca 2023 (sobota) 00:00 - 00:00

Już 3 czerwca rozpocznie się festiwal muzyki elektronicznej i sztuk wizualnych RAVEKJAVÍK. Uniwersytet Łódzki jest partnerem przedsięwzięcia, a członkowie społeczności akademickiej mogą nabyć bilety w niższych cenach. Liczba promocyjnych wejściówek jest ograniczona!

Aby skorzystać z kuponu rabatowego, należy:

• wejść na stronę festiwalu
  • wybrać polecenie KUP BILET
  • wybrać liczbę biletów i przejść do kroku DANE KONTAKTOWE
  • w polu VOUCHER, ktore pojawi w prawym dolnym rogu, wpisać "UŁ"
  • cieszyć się biletem w cenie 100 (a nie 130) złotych

Promocja ważna jest do 31 maja lub do wyczerpania puli biletów w promocyjnej cenie.

Uniwersytet Łódzki jest partnerem festiwalu RAVEKJAVÍK, podczas którego odbędzie się panel dyskusyjny na temat używania środków psychoaktywnych. W dyskusji weźmie udział prof. dr hab. Monika Talarowska z Zakład Psychologii Klinicznej i Psychopatologii. Szczegóły można znaleźć w zapowiedzi wydarzenia.

Redakcja: Bartosz Kałużny (Centrum Komunikacji i PR UŁ)
Misją Uniwersytetu Łódzkiego jest rzetelne prowadzenie badań naukowych oraz aktywne głoszenie prawdy z nich płynącej, tak by mądrze kształcić kolejne pokolenia, być użytecznym dla społeczeństwa oraz odważnie odpowiadać na wyzwania współczesnego świata. Doskonałość naukowa jest dla nas zawsze najlepszym kompasem. Nasze wartości to: odwaga, ciekawość, zaangażowanie, współpraca i szacunek.

Miejsce wydarzenia: Wólczańska 55/59, 93-004 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 03 czerwca 2023 (sobota) 00:00 - 00:00