Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja Lokalna w firmie SWM Poland - 27.02.2023

Miejsce wydarzenia: Smolice 1I, Budynek F, 95-010 Smolice
Czas: 16 stycznia 2023 (poniedziałek) 10:00 - 14:00

Zaproszenie do udziału w projekcie Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja Lokalna w firmie SWM Poland (DZIAŁ HR)

Rada Biznesu WES UŁ zaprasza do udziału w projekcie "Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja Lokalna". Ma on na celu przybliżenie studentom praktycznych aspektów pracy zawodowej. Jest to wyjątkowa okazja, aby odwiedzić podmioty funkcjonujące w regionie łódzkim, zapoznać się ze specyfiką ich działalności, zobaczyć na żywo jak wygląda typowy dzień pracy, a także dowiedzieć się jak potoczyły się różne ścieżki edukacji  i kariery. Wizja Lokalna to sposobność swobodnej rozmowy z osobami, które często kończyły takie same kierunki studiów i w oparciu o zdobyte umiejętności realizują się dalej w zawodzie.

27 lutego 2023 r. w godz. 10:00-14:00 grupa studentów z naszego Wydziału będzie miała możliwość wizyty w firmie SWM Poland (Tulipan Park, Budynek F, Smolice 1I). Spółka jest wysoko wyspecjalizowanym producentem wyrobów z papieru oraz plastiku, wchodzi w skład globalnej grupy Mativ, obecnej w ponad 100 krajach na całym świecie i będącej liderem w branży materiałów specjalistycznego przeznaczenia. Zakład produkcyjny zlokalizowany w Polsce jest unikatowy na świecie z uwagi na łączenie dwóch różnych segmentów biznesowych.

Podczas wizyty przedstawiony zostanie ogólny profil działalności firmy, a następnie uczestnicy spotkania zostaną oprowadzeni po obszarze produkcyjnym, na którym na co dzień poruszać się mogą tylko pracownicy spółki. Ostatnim punktem będą spotkania w mniejszych grupach z pracownikami departamentów finansów, HR oraz logistyki, podczas których będzie można zobaczyć jak faktycznie wygląda ich codzienna praca. Będzie to także doskonała okazja na swobodną rozmowę z profesjonalistami w danych zawodach.

Aktualnie prosimy o zgłoszenia studentów zainteresowanych wizytą w DZIALE HR (10 wolnych miejsc). Do pozostałych działów - rekrutacja jest już zakończona - PROSIMY NIE ZAZNACZAĆ ICH W FORMULARZU. Niezależnie od tego czy jesteś studentem socjologii, czy nie, ale interesujesz się tematyką human resources i chcesz zobaczyć jak w praktyce funkcjonuje dział HR w dużej firmie - skorzystaj z możliwości wizji lokalnej.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/NtrPCfP2rq

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, np. o możliwości dojazdu do firmy SWM Poland - napisz maila do koordynatorki projektu, dr Mariki Ziemby, marika.ziemba@uni.lodz.pl

Miejsce wydarzenia: Smolice 1I, Budynek F, 95-010 Smolice

Data i godziny wydarzenia: 16 stycznia 2023 (poniedziałek) 10:00 - 14:00