Wspólne projekty badawcze NAWA - CANALETTO

Miejsce wydarzenia: Uniwersytecka 3, 90-136 Łódź
Czas: 01 lutego 2021 (poniedziałek) 08:00 - 19 marca 2021 (piątek) 15:00

Zaproszenie do składania wniosków w ramach wspólnych projektów badawczych NAWA pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Włoską CANALETTO.

Data rozpoczęcia naboru: 1 lutego 2021 r.
Data zakończenia naboru: 19 marca 2021 r., godz. 15.00.

Celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców realizujących projekty badawcze, uzgodnione i prowadzone wspólnie przez uprawnionych Wnioskodawców z Polski i partnerów z Włoch.

Środki na projekty w ramach naboru są przeznaczone na pokrycie kosztów podróży i pobytów naukowców, z wyłączeniem finansowania samych badań. Finansowanie prowadzonych badań musi być zagwarantowane z innych źródeł.

Wnioski dotyczące wspólnego projektu muszą być złożone jednocześnie przez partnerów z Włoch do MAECI oraz przez polskich partnerów do NAWA.

Koordynatorem w projekcie może być osoba posiadająca minimum stopień doktora, zatrudniona przez wnioskodawcę.

Nabór wniosków jest otwarty wyłącznie dla następujących obszarów tematycznych:

• matematyka, fizyka, chemia,
  • kosmos,
  • rolnictwo, żywność i zrównoważone środowisko,
  • nanotechnologia i zaawansowane materiały,
  • technologie informacyjne i komunikacyjne, w tym stosowane w obszarze dziedzictwa kulturowego,
  • medycyna i zdrowie.

Więcej informacji na stronie konkursu.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Centrum Nauki UŁ z Panią Magdaleną Zalasą
e-mail: magdalena.zalasa@uni.lodz.pl

Miejsce wydarzenia: Uniwersytecka 3, 90-136 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 01 lutego 2021 (poniedziałek) 08:00 - 19 marca 2021 (piątek) 15:00