Łódzkie Igrzyska Studentów Pierwszego Roku w tenisie stołowym

Miejsce wydarzenia: Tamka 12, 91-403 Łódź
Czas: 23 listopada 2021 (wtorek) 16:30 - 00:00

AZS Łódź zaprasza na Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego i Łódzkie Igrzyska Studentów Pierwszego Roku w tenisie stołowym.

Wydarzenie to jest niepowtarzalną okazją do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej z rówieśnikami, poznania nowych ludzi i oczywiście – świetnej zabawy! AZS Łódź serdecznie zachęca wszystkich, którzy są po raz pierwszy na pierwszym roku do udziału w Łódzkich Igrzyskach w 2021 roku.
16:30 – weryfikacja i zapisy
17:00 – start zawodów
Szczegóły wydarzenia

Zawody odbywają się w ramach Łódzkich Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, które składają się z siedmiu dyscyplin - biegów przełajowych, tenisie stołowym, pływaniu, ergometrze wioślarskim, futsalu mężczyzn, siatkówce i koszykówce.

Każdy może wziąć udział w dowolnej liczbie dyscyplin. Zgłoszenia do dyscyplin indywidualnych przyjmowane są na miejscu w dniu rozgrywania zawodów. W przypadku dyscyplin drużynowych prosimy o kontakt z trenerami sekcji na uczelni lub z Klubami Uczelnianymi AZS.

Najlepsi zawodnicy z poszczególnych dyscyplin mają możliwość wyjazdu na Ogólnopolski Finał Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, który tym roku odbędzie się w Lublinie w terminie 3-5 grudnia 2021 r. Koszty wyjazdu na finałowe zawody całkowicie pokrywa AZS Łódź! W przypadku chęci wzięcia udziału po zawodach prosimy o kontakt – igrzyska@azs.lodz.pl lub 507-024-746.

Źródło: AZS Łódź
Redakcja: Centum Promocji UŁ