Włączenie społeczne i życie w społeczności osób z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia: , Online
Czas: 25 maja 2023 (czwartek) 15:00 - 17:15

Zapraszamy na kolejne wydarzenie UNIC CityLabs w ramach Platformy Spotkań Wirtualnych 25 maja.

Podczas wydarzenia eksperci z University of Deusto (Hiszpania) oraz University of Zagreb (Chorwacja) omówią różne aspekty deinstytucjonalizacji oraz włączenia społecznego osób z niepełnosprawnością intelektualną i porównają doświadczenia Zagrzeba i Bilbao w tym zakresie. Poruszone zostaną kwestie przeszkód w realizacji tych procesów, ich źródeł, a jak również sposobów ich eliminacji i budowania systemów wsparcia dla wyrównywania szans.

Data i godzina: 25 maja 2023, godz. 15:00 – 17:15

Na zakończenie odbędzie się dyskusja panelowa.

Wydarzenie odbędzie się online, w języku angielskim, za pośrednictwem platformy Zoom. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy.

Szczegółowy program oraz link do rejestracji.

Miejsce wydarzenia: , Online

Data i godziny wydarzenia: 25 maja 2023 (czwartek) 15:00 - 17:15